Start Aktualności Miej wirusa Misia Uszatka!

Halo... Najmłodsi i nie tylko, Dorośli również:)

Poznaj Misia Uszatka i jego przyjaciół. Oglądaj dobre treści, ucz się poprzez wartości milusich bohaterów. Uszatek już na samym początku pięknie Cię przywita. Jeśli ktoś wita Cię tak pięknie,

to znaczy że Cię szanuje, jesteś dla niego ważny. Halo, czy któryś z twoich bohaterów kreskówek wita Cię tak pięknie ? Czy od razu przechodzi do akcji, śmiechu i zamętu? Porównaj !

Jak żyją bohaterowie twoich bajek, a jak „główkuje”, pracuje Uszatek, by wszystko skończyło się jak najlepiej. Dorośli również polecam - sesja terapeutyczna i tabletka, która ma właściwości uspokajające i nie uzależnia :)

Uwaga. Zabierz koronę złemu wirusowi i załóż Misiowi!

Rodzice reaktywujcie mądre baje swoim pociechom.

Na wszystkie dzieci, które złapią bakcyla Misia Uszatka, czeka po kwarantannie Certyfikat Misia Uszatka i pochwała w dzienniku.

Pozdrawiam, pedagog szkolny Renata Sakowicz