Start Aktualności Wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Plastycznym „PEJZAŻE POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO”

Na początku grudnia 2020 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbyło się podsumowanie XIX Powiatowego Konkursu Plastycznego „Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego”. Organizatorem konkursu były: Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem i Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie.

Na konkurs wpłynęło 225 prac z 25 instytucji oświaty i kultury naszego powiatu. Komisja konkursowa dokonała oceny prac w czterech kategoriach wiekowych przyznając I, II, III miejsce oraz wyróżnienia. Celem konkursu było: kształtowanie wśród uczestników emocjonalnego stosunku do przyrody, zgłębianie poczucia tożsamości regionalnej, propagowanie wśród dzieci i młodzieży różnych technik plastycznych oraz promowanie osób uzdolnionych plastycznie.

Miło nam poinformować, że w kategorii wiekowej klas I – III dwie uczennice naszej szkoły otrzymały wyróżnienia. Są to: Maryla Mikołajczyk z klasy Ib oraz Klaudia Jabłońska z klasy IId.  W nagrodę laureatki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczny udział, a opiekunom za zaangażowanie i opiekę nad małymi artystami.