Start Aktualności Ho, ho! Konkurs na list do świętego Mikołaja został rozstrzygnięty!

Dzięki Waszej niesamowitej kreatywności święty Mikołaj miał pełne ręce roboty... i trudny orzech do zagryzienia. Ale udało się! Dzięki pomocy jury w składzie: p. Izabela Wojno oraz p. Izabela Wasilewska wybrano najpiękniejsze listy.

Oto wyniki konkursu:


I miejsce - Paweł Tyborowski kl. V B

II miejsce - Natalia Jabłońska kl. V A

Amelia Kalinowska kl. VI C

III miejsce - Wiktor Choiński kl. IV C

Wyróżnienia: Michał Pietrzak kl. V A

Zuzanna Serokin kl. VI C


Dziękuję wszystkim za podzielenie się ze świętym Mikołajem swoimi marzeniami oraz refleksjami związanymi z pandemią koronawirusa! Życzę Wam, aby z okazji zbliżających się Świąt każde z nich doczekało się spełnienia.

GALERIA


Paulina Zawistowska