Start Aktualności Przygotowania do świąt…

Aby tradycji stało się zadośćŚwięta Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Cudowny klimat uzyskany dzięki śpiewanym kolędom, rozbrzmiewającym piosenkom świątecznym, migającym, kolorowym lampkom i zapachowi świątecznych potraw sprawia, że od razu robi się cieplej na sercu.

Święta, to czas, który spędzamy z najbliższymi: rodziną i przyjaciółmi. Święta Bożego Narodzenia przeżywamy duchowo i dbamy o to, by zachować zwyczaje, wyjątkową atmosferę tych chwil. Warto odpowiednio przygotować się do tego okresu, nie tylko w głębi duszy, ale również na zewnątrz. Dekorujemy dom, zapraszamy gości, szykujemy świąteczne potrawy. Aby tradycji stało się zadość, uczniowie klasy II a już od pierwszych dni grudnia podczas zajęć online, przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia, wykonując między innymi piękne, świąteczne ozdoby, które wprowadzą do każdego domu magiczny, baśniowy nastrój.  Zapraszam do obejrzenia galerii…

GALERIA

Wychowawca – J. Kłosek