Start Aktualności SK PCK: Wyniki konkursu plastycznego „Jestem wolny… Aktywnie i bezpiecznie spędzam czas”

Jestem wolny… Aktywnie i bezpiecznie spędzam czasSK PCK już kolejny raz stało się organizatorem szkolnego konkursu plastycznego, prace oceniano w dwóch kategoriach wiekowych klasy I – III oraz IV-VI. Przyszło nam żyć w trudnym czasie z oczywistych powodów, jednak to sztuka właśnie, posiada również oblicze terapeutyczne, które to koi duszę i zachęca do ekspresji nagromadzonych uczuć, emocji. Gratulujemy nie tylko uczniom wyróżnionym, ale równie gorąco wszystkim zaangażowanym!
Drogi uczniu! Możesz pięknie mówić, dużo wiedzieć, ale pozbawiony wyobraźni nie wykorzystasz swojego potencjału w pełni!

Jury w składzie:
pani dyrektor Małgorzata Koc
pani wicedyrektor Renata Jaroszewicz
pani pedagog Renata Sakowicz wyłoniło zwycięzców:
I Joanna Święcka IID
II Oskar Żochowski IB