Start Aktualności Konkurs językowo- plastyczny „Grama to nie drama” został rozstrzygnięty

Wszystko jasne! Konkurs, który okazał się prawdziwą przyjemnością, i w którym dramy nie było ani trochę- rozstrzygnięto!

Zespół nauczycieli języków obcych zorganizował uczniom klas IV-VIII konkurs języka angielskiego. Polegał on na wykonaniu memu, komiksu czy rysunku przedstawiającego wybraną regułę gramatyczną. Uczniowie, którzy przejawiają talent pisarski mieli również możliwość zaprezentowania swoich talentów, tworząc  wiersz, rym lub slogan na temat wybranej zasady gramatycznej języka angielskiego.

Uczestnicy konkursu wykonali wiele wspaniałych, ciekawych i pomysłowych prac. Wierzymy, że poprzez udział w takim konkursie pogłębili oni swoją wiedzę na temat struktur gramatycznych języka angielskiego oraz rozwinęli swoją kreatywność i talent twórczy.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I kategoria- wiersz/ rym/ slogan

I m-ce Martyna Łuniewska kl. V b

II m-ce Iga Kućmierowska kl. VIII c, Amelia Kalinowska kl. VI c, Wiktor Choiński kl. IV c

III m-ce Kinga Gut kl. IV a , Maurycy Kruszewski kl. V a

II kategoria- mem/komiks/rysunek

I m-ce Julia Krukowska kl. VIII b, Mateusz Kadłubowski kl. VI c

II m-ce Martyna Łuniewska kl. V b, Natalia Perkowska kl. V a

III m-ce Nikola Jurczak kl. VII c, Julia Balwicka kl. V b, Julia Włostowska kl. V b

Gratulujemy!

Organizatorzy konkursu