Start Aktualności Dyskoteka Andrzejkowa

Andrzejki to ostatnia chwila do wróżb i zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 23 listopada w Szkole Podstawowej Nr 1 odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Mały Samorząd Uczniowski. Ulubiona muzyka uczniów i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili.

Na dyskotece andrzejkowej oczywiście nie zabrakło również wróżb przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Były one miłym przerywnikiem w szalonej zabawie i  cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Miłym zaskoczeniem były słodkie poczęstunki, ciepłe gofry, pizzerinki oraz przygotowane napoje.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Nauczycielom za pomoc w organizacji wspaniałej zabawy.

Dziękujemy -  Opiekunki MSU