Start Aktualności Andrzejki w Jedynce

30 listopada br. w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa, którą zorganizował Samorząd Uczniowski. Uczniowie bawili się w rytm najnowszych przebojów muzycznych. Jednak największą atrakcją okazały się wróżby. Każdy uczeń mógł dzięki nim dowiedzieć się, kim zostanie i co go czeka w przyszłości. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, bądź z zapartym tchem czytał dołączoną do słodkości intrygującą przepowiednię. Wachlarz wróżb był obszerny i każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Gdy ktoś poczuł chęć na słodką przekąskę po szaleńczych tańcach, czekał na niego kącik bogato zastawiony pysznościami przygotowanymi przez członków SU, zaangażowanych rodziców oraz kochane babcie. Kto był, ten wie, że zabawa się udała i wszyscy świetnie się bawili. Pozostało tylko czekać na kolejną dyskotekę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w zorganizowaniu tego niezwykłego wydarzenia.