Start Aktualności Poeci z klasy Vc

Dnia 09.05.18r. czworo uczniów z klasy Vc : Łucja Lubowicka, Iga Kućmierowska, Wiktoria Rosochacka, Kacper Roszkowski wzięło udział w XI Powiatowym Konkursie Poetyckim w Czyżewie, pod hasłem „100 lat Niepodległej”.

W konkursie brali udział uczniowie szkół z powiatu wysokomazowieckiego. Zaprezentowali  w sumie 61 wierszy. Miłą niespodzianką było to, że zostały one wydane w zbiorku „Wierszem malowane”. Bardzo ucieszyliśmy się, gdy odnaleźliśmy w nim własnoręcznie napisane utwory. Każdy z nas dostał taki tomik z naszą poezją oraz pamiątkową książkę.

I miejsce zajęła nasza koleżanka – Łucja Lubowicka, której serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy Pani Hannie Popławskiej za pomoc i wsparcie w przygotowaniu do konkursu.

Młodym poetom życzymy dalszych sukcesów.

Iga Kućmierowska