Start Aktualności Jesteś Mamo skarbem mym…

We wtorek 29 maja w klasach Ib i Ic odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki, na którą zaproszone zostały mamy uczniów obu klas. Do tego wyjątkowego dnia dzieci przygotowywały się przez wiele dni podczas zajęć edukacyjnych.
W odświętnie udekorowanej klasie od rana trwały przygotowania na przyjęcie najwspanialszych gości – kochanych mam.

Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne.  Recytacja pięknych wierszy oraz śpiew wzruszających piosenek sprawiły, że na twarzach zgromadzonych mam gościł uśmiech, ale pojawiły się także łzy wzruszenia. Miłym akcentem spotkania było wręczenie mamom własnoręcznie wykonanych przez dzieci laurek, dyplomów i herbacianych kwiatków. Po emocjach, jakich dostarczyły pociechy, był też czas na słodki poczęstunek i miłą pogawędkę.

Radosne przeżycia tego dnia pozostaną na długo w pamięci mam i ich pociech.

Wychowawcy klas Ib i Ic