Ten sukces tegorocznego absolwenta naszej szkoły, a więc także całej naszej szkolnej społeczności trzeba zapisać na konto minionego już roku szkolnego 2013/2014. Tym samym wydłużyła się lista osiągnięć Marcina Różańskiego, laureata konkursów przedmiotowych, bo to o nim mowa.

W wakacje zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „Bądźmy Klimatyczni”. Marcin w tym konkursie zajął drugie miejsce.

Więcej…

 

W piątkowy ranek , 27 czerwca, uczniowie klas 0-V „Jedynki” pożegnali rok szkolny 2013/2014. Ten miły dzień dla całej społeczności szkolnej rozpoczęła pani  Małgorzata Koc, dyrektor naszej szkoły. Skierowała ciepłe słowa do wszystkich uczniów, gratulując im ukończenia kolejnej klasy.

Więcej…

 

Dnia 26 czerwca 2014 roku uczniowie klas szóstych po raz ostatni  uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w murach naszej szkoły. Poniżej galeria z tej uroczystości.

GALERIA

 

Klasy V E, VI A oraz VI C!!!

Czy pamiętacie gdzie spędziliście 2 i 3 czerwca 2014 roku?

Dzięki zdjęciom odświeżycie sobie pamięć. Oto nieco wspomnień z naszej wspólnej wycieczki.

Więcej…

 

O tym, jak ważna jest rodzina w życiu każdego człowieka nie trzeba nikogo przekonywać.  Dnia 16 czerwca 2014r. w klasie I c zorganizowano „Święto Rodziny”.

Więcej…

 

Przy rytmach muzyki płynącej z głośników i głosach niektórych lubiących śpiewać dzieci, dwudziestu trzecioklasistów podążało w stronę Białegostoku. Z samego rana zwiedzając ZOO, zobaczyliśmy niesfornego niedźwiadka biorącego kąpiel z masażem łapkami po pyszczku.

Więcej…

 

18 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs pt. „Mam Talent” zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony dzieci. Przed uczniami klas I – III wystąpiło 12 wykonawców.

Więcej…

 

Tak, to prawda. W pogotowiu można otrzymać szybką pomoc. Twórcze pogotowie, które było otwarte w roku szkolnym służyło uczniom klas IV-VI. Ta forma zajęć pozalekcyjnych cieszyła się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród dziewcząt klas czwartych.

Więcej…

 

Uczniowie: Jak coś pani obiecuje, zawsze słowa dotrzymuje!

Zabrała nas na biwak surwiwalowy. Czy do przeczytania jego przebiegu jesteś gotowy?

Dalej pani:

Uczniowie klasy VID od dawna marzyli o prawdziwej przygodzie. Nie wybrali wygodnych łóżek w hotelu czy klimatyzowanego i bardzo wygodnego autokaru pana Gardyszewskiego (podziękowania rodzicom za transportJ). Chcieli stać się doświadczonymi poszukiwaczami przygód i właścicielami ekstremalnych doznań. Od początku liczyli na ogromną satysfakcję ze wspólnie pokonywanych trudności. Czy poradzili sobie w nietypowych sytuacjach…?

Więcej…

 


Celem akcji jest podniesienie świadomości uczniów nt. zagrożeń podczas spędzania wolnego czasu związanego z podróżą, wypoczynkiem.

Szkoła cyklicznie co roku przed wypoczynkiem zimowym i letnim prowadzi akcje edukacyjne w postaci apeli profilaktycznych organizowanych przy współpracy funkcjonariuszy policji oraz ekspertów interdyscyplinarnych. Prowadzone są również tematyczne godziny wychowawcze w/w zakresie.

Zachęcamy także naszych uczniów oraz rodziców do zapoznania się zasadami bezpieczeństwa zawartymi w materiałach edukacyjnych w zakładkach : w podróży / w górach / nad morzem / wolny czas/ - na stronie internetowej www.BezpieczneWakacje.pl . Możecie tam znaleźć  również atrakcyjne konkursy z super nagrodami.


Bezpiecznych Wakacji ! :-)

SP1 Wysokie Mazowieckie