18 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs pt. „Mam Talent” zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony dzieci. Przed uczniami klas I – III wystąpiło 12 wykonawców.

Było dużo wzruszeń, emocji, zaskoczenia, radości, żartów i wsparcia. Każdy uczestnik konkursu starał się jak najlepiej zaprezentować swój talent (śpiew, taniec, układanie kostki Rubika na czas i kręcenie hula hop).

Komisja w składzie: siostra Aurelia, pani Edyta Kolińska, pani Beata Śmigielska i pani Agnieszka Olkowska po burzliwych obradach najwyżej oceniła występy następujących uczniów:

I miejsce Oliwier Wojciechowski – klasa IIb (układanie kostki Rubika)

II miejsce duet: Karolina Dworakowska i Bartosz Mianowski – klasa IIa (śpiew)

III miejsce Wiktoria Dmochowska – klasa IIa (kręcenia hula hop)

Przyznano również nagrodę specjalną dla najmłodszej uczestniczki konkursu – Kingi Kujawy z klasy Ie.

Pozostali utalentowani wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody pocieszenia.

Konkurs ten  pokazał, że w każdym z nas drzemie coś wyjątkowego i należy tylko przełamać w sobie bariery, żeby wyjść przed publiczność i się zaprezentować. Trzeba rozwijać swoje pasje, a talenty szlifować jak diamenty.

GALERIA

Ewa Kućmierowska - Mirek