Przy rytmach muzyki płynącej z głośników i głosach niektórych lubiących śpiewać dzieci, dwudziestu trzecioklasistów podążało w stronę Białegostoku. Z samego rana zwiedzając ZOO, zobaczyliśmy niesfornego niedźwiadka biorącego kąpiel z masażem łapkami po pyszczku.

Później odwiedziliśmy muzea i po lekcji interaktywnej, z rękami pełnymi popcornu, wkroczyliśmy do sali kinowej.  Obejrzeliśmy film "Rio 2" w 3D. Było warto, ponieważ oprócz wartkiej akcji podczas projekcji mogliśmy podziwiać dynamiczne, brazylijskie rytmy samby. Polecamy film. Po zjedzeniu posiłku w McDonaldzie wróciliśmy do domów. Jedna z uczennic stwierdziła, że nie chce wysiadać z autokaru, gdyż było tak przyjemnie.


Wycieczka zawsze pozostawia wiele miłych, nowych wrażeń w pamięci każdego dziecka.

GALERIA

Marzanna Puchalska