W piątkowy ranek , 27 czerwca, uczniowie klas 0-V „Jedynki” pożegnali rok szkolny 2013/2014. Ten miły dzień dla całej społeczności szkolnej rozpoczęła pani  Małgorzata Koc, dyrektor naszej szkoły. Skierowała ciepłe słowa do wszystkich uczniów, gratulując im ukończenia kolejnej klasy.

Najlepsi otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego ogłosili wyniki rocznej rywalizacji klas, wręczając na ręce wychowawców i gospodarzy puchary. Najlepszymi klasami w minionym roku szkolnym zostały: IIIc, IVd, Va oraz VIc. Wyróżniono także uczniów, którzy osiągnęli sukcesy w różnorodnych konkursach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Nagrodzono laureatów Kodeksu Dobrych Manier. Na zakończenie uroczystości dyrekcja szkoły i zaproszeni goście złożyli wszystkim uczniom i nauczycielom życzenia pogodnych i bezpiecznych wakacji. Po części oficjalnej z hali uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.
Wszystkim życzymy UDANYCH WAKACJI !


GALERIA

Redakcja