Ten sukces tegorocznego absolwenta naszej szkoły, a więc także całej naszej szkolnej społeczności trzeba zapisać na konto minionego już roku szkolnego 2013/2014. Tym samym wydłużyła się lista osiągnięć Marcina Różańskiego, laureata konkursów przedmiotowych, bo to o nim mowa.

W wakacje zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „Bądźmy Klimatyczni”. Marcin w tym konkursie zajął drugie miejsce.


Dokładnie był to: Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny z Zakresu Przeciwdziałania Zmianom Klimatu – „Bądźmy Klimatyczni”, Realizowany przy Wykorzystaniu Platformy E-learningowej.

Konkurs przebiegał w dwóch etapach. Pierwszy etap polegał na dwóch półgodzinnych szkoleniach, realizowanych przy pomocy platformy e-learningowej, zakończonych testami interaktywnymi sprawdzającymi wiedzę. Drugi etap, do którego zakwalifikowało się 100 uczniów polegał stworzeniu i przesłaniu pracy artystycznej. Pracę Marcina możemy obejrzeć poniżej. O podsumowaniu konkursu możemy przeczytać na stronie: http://www.oze.pl/e-learning/konkurs .

Możemy się dodatkowo pochwalić, że wśród stu najlepszych uczestników konkursu znalazła się czwórka uczniów z naszej szkoły: Marcin Różański, Michał Faszczewski, Nina Milewska i Daniel Szepietowski

Wśród najlepszych prac znalazła się też praca Michała Faszczewskiego, którą także możemy podziwiać poniżej.

Joanna Łosiewska