24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Dzień ten był niewątpliwie najbardziej wyczekiwanym momentem, zapowiadającym zasłużony wypoczynek po długiej i ciężkiej pracy, zarówno dla uczniów, jak i całego grona pedagogicznego.

Więcej…

 


Nie istnieje chyba uczeń, który nie zgodziłby się ze stwierdzeniem, że ostatni dzień nauki to najradośniejszy dzień roku szkolnego. Po wielu miesiącach ciężkiej, owocnej pracy przychodzi czas odpoczynku i zabawy.

Więcej…

 

Mateusz Bartosz , w przeddzień Dnia Dziecka ,  uczniom klasy II D zrobił niespodziankę. Przyjął zaproszenie klasy II D i przybył do naszej szkoły. Na lekcję zaprosiliśmy klasę trzecią i uczniów z klasy piątej.

Więcej…

 

19 maja w Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 im. świętego Jana Pawła II w Białymstoku nastąpiło wręczenie nagród zwycięzcom konkursu "Mój przyjaciel z literackiej krainy". Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego i Prezydenta Miasta Białegostoku.

Więcej…

 

17 czerwca w klasie Ia odbyły się zajęcia inne niż zawsze, bo z udziałem tatusiów.

Przebiegły one w następujący sposób:

1.Wspolne rozwiązywanie krzyżówki z hasłem „LATAWIEC”.

Więcej…

 

W dniu 4 czerwca wychowankowie „ Arkadii” i wychowawcy Renata Jaroszewiczi Barbara Biała spędzili aktywny dzień  w Parku Linowym w Doktorcach. Wycieczka odbyła się dzięki wolontariuszom HOPE z firmy Nutricia, którzy już niejednokrotnie wspomagali naszych podopiecznych.

Więcej…

 

O tym, że w Olszynce straszy mieli okazję przekonać się uczniowie klasy V a i V b, którzy w dniach 15-16 czerwca 2016 r. uczestniczyli w biwaku survivalowym w Olszynach pod Łomżą. Straszy a tak naprawdę - to straszą dwaj przebojowi młodzieńcy, którzy zorganizowali nam wiele różnych, ciekawych, ale i relaksujących konkurencji.

Więcej…

 

W myśl słów piosenki dawnego, warszawskiego śpiewaka z Czerniakowa- Stanisława Grzesiuka, 16 czerwca 2016 roku w „Mścichowiance” odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez wychowawcę oraz rodziców uczniów klasy IIE.

Więcej…

 

17 czerwca gościliśmy aktorów ze Studia Artystycznego Magik z Białegostoku, którzy przyjechali do nas z przedstawieniem pt. „Egzamin z bezpieczeństwa Tygrysa Benjamina”.

Więcej…

 

Bardzo dobrze zakończył się się sportowy rok szkolny dla lekkoatletów z naszej szkoły. Zarówno reprezentacja dziewcząt jak i chłopców wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu w Igrzyskach Lekkoatletycznych. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali na bieżni, skoczni i rzutni w różnych konkurencjach: skoku w dal, skoku wzwyż, biegach płaskich, biegach przez płotki, pchnięciu kulą, rzutu oszczepem i sztafecie 4x60 m.

Więcej…