29 kwietnia 2016 roku w budynku Centrum Kulturalno - Edukacyjnego Wsi w Kuleszach Kościelnych odbył się dziesiąty jubileuszowy Konkurs Poezji Świętego Jana Pawła II.

Założeniem organizatora  konkursu  Zespołu Szkół w Kuleszach Kościelnych było zachęcenie dzieci i młodzieży do pogłębiania swej wiedzy o życiu, nauczaniu i działalności Ojca Świętego Jana Pawła II oraz przybliżenie literackiej twórczości Wielkiego Papieża.

Honorowy patronat nad konkursem objęli Ordynariusz Diecezji Łomżyńskiej Jego Ekscelencja Ks. Bp. Janusz Stepnowski, Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego Pan Bogdan Zieliński oraz Wójt Gminy Kulesze Kościelne Pan Józef Grochowski.

Do konkursu przystąpili uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z dziesięciu placówek  powiatu wysokomazowieckiego.

Naszą szkołę w tym roku reprezentowały dwie uczennice. Obie znalazły się w gronie laureatów konkursu. Aleksandra Sieńkowska z klasy II A zdobyła I miejsce w kategorii klas I-III, natomiast Luizie  Lubowickiej  uczennicy  klasy VI C  jury przyznało II miejsce w kategorii klas IV- VI.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

GALERIA

Bogusława Janiuk