przeprowadzono 15 marca 2018 r
(NADZWYCZAJNY ROK ŚWIĘTEGO JÓZEFA
3 XII 2017- 6 I 2019)
WYNIKI w pięciu kategoriach dla klas VI a, b, c, d , VII a, b
- Za najciekawszy wiersz :
1.Przemek Szymoniak VII a i Wiktoria Dmochowska VI a
2. Julia Kossakowska VI c i Aleksandra Kubińska VI b
3. Michał Tyborowski VI b
- Za ułożona modlitwę:
- Jakub Perkowski VI c
- Nikola Jankowska VI c
- Luiza Sęk VI c
- Za list do św. Józefa:
- Zuzanna Wyszyńska VI c i Oliwier Gorczyca VI b
- Weronika Maciuszko VI b
- Wiktoria Bruszewska VI c i Adam Pruszyński VI c
- Za piosenkę:
- Oliwia Godlewska VII a
- Za wywiad:
- Kamila Kaczyńska VI b i Dominika Grochowska VI d
- Mateusz Płoński VI c
Prac konkursowych wpłynęło 101 prac
Na wystawę od 18 III 2018 w kościele parafialnym p.w. św. Jana Chrzciciela wybrano 25 prac nagrodzono w/w 17 prac uczniów
Nagdoda specjalna:
Kamila Kaczyńska VI b (otrzymuje dyplom + książkę)
II . KONKURS BIBLIJNY " BIBLIONERZY 2018"
odbył się w kwietniu i maju 2018r.
w klasach VI b, c, d oraz kl.VII a , b
edycja I - na poziomie klasy
edycja II - na poziomie klas szóstych
edycja III - na poziomie klas VI i VII
chętnych biorących udział w konkursie uczniów było 34:
z kl. VI b- 7, VI c- 10, VI d- 6, VII a- 5, VII b-6
Oto wyniki konkursu:
Następujący uczniowie otrzymują dyplomy:
VI b
1. Bruszewski Michał- 24 p I,II, III edycja (I Miejsce- książka+ dyplom)
2. Kaczyńska Kamila- 15 p
3. Kulbabiński Maksymilian - 14 p
VI c
1. Krajewski Filip- 15 p
VI d
1.Faszczewski Karol- 16 p
2.Kaczyński Maksymilian- 15 p
3. Siejk Renata-14 p
VII a
1. Lepiarz Maciej- 19 p ( I m- książka+ dyplom)
VII b
1. Marciniak Mateusz- 16 p
2. Pruszyński Norbert- 14 p
2. Wojciak Jakub- 14p
III. KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ZESZYT Z RELIGII
odbył się 18 maja 2018 r.
Zeszyt " Najładniejszy z najładniejszych"
1m. Sokołowska Anna na poziomie klas kl. VII ( Im- książka+ dyplom)
1m. Maja Milewska na poziomie klas VI ( I Im- książka+ dyplom)
osoby otrzymujące dyplom:
kl. VI b
Korczak Zuzanna
Turlewicz Jakub
Średnicka Zuzanna
kl.VII a
Gałecka Weronika,
Gnatowska Amelia,
Godlewska Oliwia,
Popescu Amelia,
Krajewska Weronika,
Szadkowska Aleksandra
kl. VII b
Muszyńska Natalia
Zalewska Magdalena
Aleksandra Dłuska,
Aleksandra Grodzka
IV. KONKURS PLASTYCZNY " Moja droga Krzyżowa"
1m - Godlewska Oliwia VII a ( Książka +dyplom)
1 m- Roszkowska Wiktoria kl VI c ( ksiązka+ dyplom)
V. KONKURS " CHRZEŚCIJANIN Z KLASĄ "
wzorowa postawa chrześcijańska w szkole i poza szkołą
od września 2017 do czerwca 2018 r.
Dyplom otrzymują:
kl.VI b
Nosek Kacper
kl. VI c
Żochowska Asteria
Natalia Wojciechowska
Olga Matuszelańska
Paweł Motybel
Jakub Perkowski
Filip Krajewski
kl. VI d
Grochowska Dominika
Sienicka Karolina
Perkowska Nicole
Muszyńska Oliwia
Aron Stankiewicz
kl VII a
Dłuska Aleksandra
Grodzka Aleksandra
Dmochowski Michał
Marciniak Mateusz
Szkiłądź Roksana
Wnorowski Krzysztof
kl.VII b
Godlewska Oliwia
Popescu Amelia
Szymoniak Przemysław
w/w konkursy przy współpracy nauczycieli
przreprowadziła katechetka:
s.M. Alicji Augustynowicz, felicjanka
Wyniki konkursów presłano 24 maja 2018 r.
« poprzednia | następna » |
---|