11 czerwca 2018r. w kl. II d odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pod hasłem: „GROSIKOWE SPOTKANIE POŚWIECONE MAMIE”.

Goście zostali powitani przez wychowawczynię, a potem rozpoczęła się część artystyczna.

Więcej…

 

Konkurs plastyczny pod hasłem „Oszczędzam na marzenia” to kolejne działanie w ramach innowacji pedagogicznej „Grosik w kosmosie”. Po serii zajęć realizowanych w ramach tego projektu uczniowie mogli wykazać się pomysłowością, zarówno w sposobach oszczędzania, jak i planowania wydatków.

Więcej…

 

Od połowy marca na szkolnym holu można obejrzeć wystawę „nie z tej Ziemi”. Jest to  wystawa prac przygotowanych na konkurs plastyczny pod hasłem „WYMARZONA PODRÓŻ KOSMICZNA”. Zorganizowana została w ramach innowacji pedagogicznej klas drugich „GROSIK W KOSMOSIE”. Serdecznie gratulujemy laureatom, dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej…

 

Dnia 04 czerwca uczniowie klasy II A i II D wybrali się na wycieczkę do Olsztyna. Program wycieczki był bardzo urozmaicony i bogaty. Na początek odwiedziliśmy Planetarium, gdzie uczestniczyliśmy w zajęciach edukacyjnych prowadzonych pod sztucznym niebem zatytułowanych „Ziemia, Księżyc, Słońce” – czyli co dzieje się na niebie?,

Więcej…

 

Uczniowie kl. 2 poznają fascynujący świat finansów i pieniądza w ramach innowacji pedagogicznej „GROSIK W KOSMOSIE”.

W związku z tym byli na wycieczce w Warszawie i odwiedzili Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka, która jest nowoczesną placówką edukacyjno- wystawienniczą, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Więcej…

 

….Kosmos jest zagadką, więc nie lada gratką będzie lecieć tam,

wsiadam do rakiety szybszej od komety, już przygodę mam….

Dnia 12 marca odbyło się spotkanie integracyjne uczniów klas drugich w ramach innowacji pedagogicznej „GROSIK W KOSMOSIE”. Po odczytaniu listu przez panią Joannę Godlewską i wspólnym odliczaniu wystartowano w międzygalaktyczną podróż, aby uratować Grosika z rąk złej królowej Negacji.

Więcej…

 
Więcej artykułów…