Start Uczniowie Osiągnięcia

Szkolny konkurs plastyczny "Jestem wolny...Aktywnie i bezpiecznie spędzam czas"

Nagrody w kategorii klas I - III
Oliwier Zaremba klasa I c
opiekun Agnieszka Porzezińska
Zuzanna Mieczkowska klasa I b
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Julia Niewińska klasa II c
opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Jakub Ostrowski klasa II d
opiekun Joanna Godlewska
Olga Szepietowska klasa III e
opiekun Małgorzata Uszyńska

Wyróżnienia w kategorii klas I - III
Maja Wróblewska klasa I b
Michał Balwicki klasa I b
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Tymoteusz Śliwowski klasa I c
Bartłomiej Kamiński I c
opiekun Agnieszka Porzezińska
Szymon Żebrowski klasa II c
Oskar Dąbrowski klasa II c
opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Bartłomiej Cereniewicz klasa II d
opiekun Joanna Godlewska
Błażej Sienicki klasa III e
Zuzanna Serokin klasa III e
opiekun Małgorzata Uszyńska

Nagrody w kategorii klas IV - VII
Claudia Stanisławska klasa IV d
Amelia Porzezińska klasa IV d
Michał Lubowicki klasa V a
opiekun Iwona Kaczyńska

Wyróżnienia w kategorii klas IV - VII
Klaudiusz Janik klasa IV d
Maja Sienicka klasa IV d
Julia Leśniewska klasa IV d
Sebastian Drągowski klasa IV d
Wiktoria Maria Mazgoła klasa IV d
opiekun Iwona Kaczyńska

Wyścig kolarstwa "Nadzieja"

I miejsce w kategorii klas I
Szymon Kubuj klasa Ib

I miejsce w kategorii klas II
Bartłomiej Cereniewicz klasa IId

I miejsce w kategorii klas III
Erwin Kostro klasa IIIe

Międzydiecezjalny Konkurs "Święci i bohaterowie Naszej Ziemi" 

I miejsce w kategorii "Prezentacja multimedialna"
Iga Kućmierowska klasa Vc
opiekun Agnieszka Porzezińska

Szkolny Konkurs Plastyczny "Owocowy zawrót głowy"

Klasy I - III

I miejsce
Gabriela Rydzewska klasa IIc

II miejsce
Maciej Ostrowski klasa IIc
opiekun Bożena Gutowska - Popławska

III miejsce
Michał Balwicki klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

Wyróżnienia:
Michał Lemański klasa IIc
opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Sandra Mierzejewska klasa IIb
opiekun Danuta Sitarska
Krzysztof Mlonek klasa IIe
opiekun Mariola Woroszył

Klasy IV - V

I miejsce
Natalia Pawlik klasa Vc

Wyróżnienie 
Iga Kućmierowska klasa Vc
opiekun Maria Śmigielska

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Człowiek i przyroda"

Wyróżnienie
Dominika Jabłońska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Maciej Ostrowski klasa IIc
opiekun Bożena Gutowska - Popławska

VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy" - etap wojewódzki

I miejsce
Miłosz Krajewski klasa Ve
opiekun Maria Śmigielska

Wyróżnienie
Oliwia Dobecka klasa VIIa
opiekun Iwona Kaczyńska

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek"

Laureaci:

Klasa I a
Nowosiński Michał

Włostowska Kinga
opiekun Mariola Fiedorczuk

Klasa I b
Dąbrowska Aleksandra

Hryniewicka Aleksandra

Jabłońska Dominika

Kadłubowska Julia

Kubuj Szymon
Leśniewski Aleksander
Łapińska Oliwia
Nowicki Kacper
Popescu Adam
Wróblewska Maja
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

Klasa I c
Dąbrowska Emma
Kamiński Bartłomiej
Konarzewska Wiktoria
Mioduszewska Gabriela
Śliwowski Tymoteusz
Opiekun Agnieszka Porzezińska

Szkolny konkurs piosenki angielskiej „I can sing” dla klas I-III

I miejsce
Arkadiusz Zieliński klasa IIIe
opiekun Małgorzata Uszyńska

II miejsce
Duet - Aleksandra Dąbrowska i Maja Wróblewska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

III miejsce
Szymon Kubuj klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wyróżnienie - Kategoria  Żaczek
Gabriela Rydzewska klasa IIc
opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Zuzanna Tworkowska klasa IIe
opiekun Mariola Woroszył

Wyróżnienie - Kategoria Maluch
Krystian Sokołowski  klasa III d
opiekun Beata Kolińska
Karol Dołęgowski  klasa III f
opiekun Iwona Wojno
Bartłomiej Dąbrowski  klasa IV a
opiekun Agata Bielesta
Nicola Jurczak klasa IV c
Katarzyna Porzezińska klasa IV c
opiekun Krystyna Kruszewska
Sebastian Drągowski  klasa IV d
Maja Sienicka  klasa IV d
Grzegorz Żochowski  klasa IV d
opiekun Agata Bielesta

Wyróżnienie - Kategoria Beniamin
Michał Brzozowski  klasa V b
Julia Krukowska klasa Vb
opiekun Katarzyna Olędzka - Trojgo
Kamil Niemyjski klasa Vc
opiekun Agata Bielesta
Wiktoria Dąbrowska klasa Vd
Magdalena Kaczyńska klasa Vd
opiekun Katarzyna Olędzka -Trojgo
Bartosz Mianowski klasa VIa
opiekun Krystyna Kruszewska

Ogólnopolski Konkurs  Wiedzy "Omnibus"

Laureat I miejsca w województwie
Kacper Mioduszewski klasa IIa
opiekun Elżbieta Kalinowska
Gabriela Rydzewska klasa IIc
opiekun Bożena Gutowska - Popławska

Bardzo dobry wynik
Nikola Grodzka klasa IIb
opiekun Danuta Sitarska
Karol Białobrzeski klasa IIIb
opiekun Danuta Gołaszewska
Wiktoria Muszyńska klasa IIIa
opiekun Ewa Kamińska

Dobry wynik
Len
a Włostowska klasa IId
opiekun Mariola Woroszył
Błażej Prużanin klasa IIc
Maciej Ostrowski klasa IIc
opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Oliwia Szymborska klasa IIIc
Oliwia Stypułkowska klasa IIIc
opiekun Urszula Kostro
Maria Grochowska klasa IIIf
Julia Jabłońska klasa IIIF
opiekun Iwona Wojno

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II

II miejsce
Natalia Wojciechowska klasa VIc

opiekun siostra Alicja - Jolanta Maria Augustynowicz

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Pocztówka wielkanocna 2018"

II miejsce 
Iga Kućmierowska klasa Vc
opiekun Maria Śmigielska

Wyróżnienia:
Michał Bruszewski klasa VIb
opiekun Maria Śmigielska
Zuzanna Mentecka klasa IVa
opiekun Iwona Kaczyńska

Powiatowy Konkurs Piosenki Powstańczej i Harcerskiej

II miejsce - kategoria klas IV - VII 
Aleksandra Wasilewska klasa Vc
opiekun Katarzyna Matuszewska

XIV Regionalny Konkurs Plastyczno – Ekologiczny „Leśnik gospodarzem lasu”

I miejsce - kategoria: klasy VII i gimnazjum
Julia Sapińska klasa VIIa
opiekun Iwona Kaczyńska

II miejsce - kategoria: klasy I - III
Aleksandra Dąbrowska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

Wyróżnienie  - kategoria: klasy IV - VI
Feliks Popławski klasa Ve
opiekun Maria Śmigielska

Szkolny Konkurs Plastyczny "Tadeusz Kościuszko - patron naszej szkoły"

I miejsce
Łucja Lubowicka klasa Vc
Iga Kućmierowska klasa Vc

II miejsce
Amelia Porzezińska klasa IVd

III miejsce 
Julia Kulesza klasa Vd

Wyróżnienia:
Maja Karkosa klasa Va
Gabriela Rempoła klasa Vd
Miłosz Wysocki klasa Vd
Izabela Szepietowska klasa VIb

Eliminacje powiatowe XXXI Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki”

I miejsce
Antoni Doroszkiewicz klasa IIIc
opiekun Urszula Kostro

Wyróżnienie
Zuzanna Uszyńska klasa IIb
opiekun Danuta Sitarska
Michał Bruszewski klasa VIb
opiekun Agnieszka Wasiluk

Szkolny Konkurs "Najładniejszy stroik wielkanocny"

I miejsce
Natalia Perkowska klasa IIa
opiekun Elżbieta Kalinowska

II miejsce
Oliwia Kadłubowska klasa IId
opiekun Agnieszka Porzezińska

III miejsce
Dawid Dygan klasa IIIa
opiekun Ewa Kamińska

Wyróżnienie
Michał Nowosiński klasa Ia
opiekun Mariola Fiedorczuk
Błażej Kulesza klasa Ib
Natalia Roszkowska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Zuzanna Milewska klasa Ic
opiekun Agnieszka Porzezińska
Adam Osuchowski klasa IIb
opiekun Danuta Sitarska
Stanisław Szymański klasa IIIa
opiekun Ewa Kamińska

Szkolny Konkurs Plastyczny „Dzieci bez sieci”

I miejsce
Gabriela Mioduszewska klasa Ic
opiekun Agnieszka Porzezińska

II miejsce
Martyna Łuniewska klasa IId

III miejsce
Oliwia Święcka klasa IId

Wyróżnienie
Szymon Gosk klasa IId
opiekun Joanna Godlewska

Szkolny Konkurs Piosenki Wiosennej „Wiosna, ach to ty!”

I miejsce
Maja Wróblewska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

II miejsce
Aleksandra Dąbrowska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

III miejsce
Patrycja Gołaszewska klasa IID
opiekun Joanna Godlewska

Wyróżnienia:

Błażej Kulesza klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Wiktor Choiński klasa Ic
Zespół w składzie: Oliwia Kadłubowska, Zuzanna Milewska, Nina Nowicka klasa Ic
opiekun Agnieszka Porzezińska
Natalia Perkowska klasa IIa
opiekun Elżbieta Kalinowska

XXI Konkurs na Wykonanie Palmy Wielkanocnej - Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu

II nagroda
Luiza Kruszewska klasa Ia
opiekun Mariola Fiedorczuk

III nagroda

Konrad i Norbert Dmochowscy klasa IIa
opiekun Elżbieta Kalinowska
Aleksandra Krajewska klasa IIIe
opiekun Małgorzata Uszyńska
Zuzanna Mieczkowska klasa Ib
Maja Wróblewska klasa Ib

opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Wiktor Prużanin klasa IIc
opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Zuzanna Tworkowska klasa IIe
opiekun Mariola Woroszył

IV nagroda
Oliwia Kadłubowska klasa Ic
Zuzanna Milewska klasa Ic
opiekun Agnieszka Porzezińska
Oliwia Marciniak klasa IIa
Natalia Perkowska klasa IIa

opiekun Elżbieta Kalinowska
Krzysztof Mlonek klasa IIe
opiekun Mariola Woroszył
Wiktoria Sedziak klasa IIIe
Miłosz Zaręba klasa IIIe

opiekun Małgorzata Uszyńska

Wyróżnienia:
Kinga Włostowska klasa Ia
opiekun Mariola Fiedorczuk
Michał Balwicki klasa Ib
Natalia Roszkowska klasa Ib
Adam Popescu klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Majka Daniluk klasa IIa
opiekun Elżbieta Kalinowska
Miłosz Korczak klasa IIe
opiekun Mariola Woroszył
Kamila Koszykowska klasa IIb
opiekun Danuta Sitarska
Iga Kulesza klasa II d
Kacper Sokołowski klasa IId

opiekun Joanna Godlewska
Julia Niewińska klasa IIc
opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Jakub Szepietowski klasa IIId
Wiktoria Szymborska klasa IIId
Julia Wysocka klasa IIId
opiekun Beata Kolińska
Magdalena Śliwowska klasa IIIe
opiekun Małgorzata Uszyńska

Nagroda Pocieszenia:
Piotr Grodzki IIId
Dominik Porowski klasa IIId
Aleksandra Sienicka klasa IIId
opiekun Beata Kolińska

Szkolny Konkurs Plastyczny„Zdrowo Jem, Więcej Wiem ZIMA” organizowanego przez Fundację BOŚ

Odznaka "Super Kucharz"
Sandra Łapińska klasa Ib
Jakub Jaźwiński klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

XI Regionalny  Konkurs Plastyczny – „Mistrz Origami”

III miejsce
Oliwier Zaremba klasa Ic
opiekun Agnieszka Porzezińska

Wyróżnienia:
Oliwia Kadłubowska klasa Ic
Nina Nowicka klasa Ic
Antoni Deszczyński klasa Ic

opiekun Agnieszka Porzezińska
Oliwia Szamreta klasa IIIf
opiekun Iwona Wojno
Amelia Porzezińska klasa IVd
opiekunowie: Maria Śmigielska. Iwona Kaczyńska

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Alfik matematyczny"

Dobry wynik
Gabriela Rydzewska klasa II c opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Maciej Ostrowski klasa IIc opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Karol Dołęgowski klasa IIIf opiekun Bożena Gutowska - Popławska

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Alfik humanistyczny"

Bardzo dobry wynik
Kacper Mioduszewski klasa II a opiekun Elżbieta Kalinowska
Nikola Grodzka klasa II b  opiekun Danuta Sitarska
Maciej Ostrowski klasa II c  opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Oliwia Gwardiak klasa II c  opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Jan Ołdakowski klasa II e  opiekun Mariola Woroszył
Maria Grochowska klasa III f  opiekun Iwona Wojno

Dobry wynik
Gabriela Rydzewska klasa II c opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Błażej Prużanin klasa II c opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Oliwia Stypułkowska III c opiekun Urszula Wojno

Szkolny Konkurs "Najpiękniejszy stroik świąteczny"

Klasy pierwsze:
1 miejsce: Ewa Kaczyńska klasa Ic
2 miejsce: Aleksander Leśniewski klasa Ib
3 miejsce: Szymon Kubuj klasa Ib

Klasy drugie:
1 miejsce: Julia Leoniak klasa IIb
2 miejsce: Zuzanna Tworkowska klasa IIe
3 miejsce: Adam Osuchowski klasa IIb

Klasy trzecie:
1 miejsce: Wiktoria Muszyńska klasa IIIa
2 miejsce: Michalina Chojak klasa IIIb
3 miejsce: Stanisław Szymański klasa IIIa

Szkolny Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza karta bożonarodzeniowa"

Klasy pierwsze:
1 miejsce: Oliwia Kadłubowska klasa Ic
2 miejsce: Zuzanna Kalinowska klasa Ib
3 miejsce: Maria Zdziarska klasa Ic

Klasy drugie:
1 miejsce: Kacper Mioduszewski klasa IIa
2 miejsce: Miłosz Korczak klasa IIe
3 miejsce: Liliana Bagińska klasa IId

Klasy trzecie:
1 miejsce: Aleksander Zdziarski klasa IIIe
2 miejsce: Igor Konopko klasa IIIa
3 miejsce: Miłosz Sakowicz klasa IIIa

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”

I miejsce

Aleksandra Dąbrowska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Jan Gołaś klasa IId
opiekun Joanna Godlewska

II miejsce
Szymon Kubuj klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Jan Ołdakowski klasa IIe
Franciszek Urbanek klasa IIe
opiekun Mariola Woroszył

III miejsce
Ewa Kaczyńska klasa Ic
opiekun Agnieszka Porzezińska
Nikola Perkowska klasa IIa
opiekun Elżbieta Kalinowska
Patrycja Gołaszewska klasa IId
opiekun Joanna Godlewska

Wyróżnienia:
Maja Wróblewska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Wiktoria Konarzewska klasa Ic
opiekun Agnieszka Porzezińska
Adam Żdziech klasa IIa
opiekun Elżbieta Kalinowska
Bartłomiej Cereniewicz klasa IId
opiekun Joanna Godlewska
Patryk Krystosiak klasa Ia
opiekun Mariola Fiedorczuk
Piotr Nowicka klasa IId
opiekun Joanna Godlewska
Józef Domitrz klasa IIe
opiekun Mariola Woroszył


Szkolny Konkurs Informatyczny "Mistrz Komputera - Rysujemy w Logomocji"

I miejsce
Zuzanna Czapska klasa V c

II miejsce
Iga Kućmierowska klasa V c

III miejsce
Jakub Baryczka klasa V c 
Rafał Legacki kl. V e

Wyróżnienia:
Gabriela Sokołowska klasa V c
Wiktoria Dąbrowska klasa VI a


Szkolny Konkurs Informatyczny "Moja ulubiona postać bajkowa" - rysunek w programie Paint

I miejsce 
Gabriela Mioduszewska klasa Ic
Wojciech Gwardiak klasa IIc
Błażej Sienicki klasa IIIe

II miejsce 
Maja Żebrowska klasa Ia
Sandra Mierzejewska klasa IIb
Antoni Doroszkiewicz klasa IIIc

III miejsce 
Szymon Kubuj klasa Ib
Natalia Perkowska klasa IIa
Oliwier Kazana klasa IIId

Wyróżnienia:
Dawid Dygan klasa IIIa
Karol Białobrzeski klasa IIIb


Powiatowy Konkurs Plastyczny o tematyce bożonarodzeniowej "Witraż"

III miejsce - kategoria klas I - III
Maja Kruszewska klasa IIc
opiekun Bożena Gutowska - Popławska

Wyróżnienia - kategoria klas I - III:
Wiktoria Muszyńska klasa IIIa
opiekun Ewa Kamińska
Natalia Rzepko klasa Ia
opiekun Mariola Fiedorczuk

Wyróżnienia - kategoria klas IV - VI:
Julia Kulesza klasa Vd
opiekun Iwona Kaczyńska


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy pożarom" - eliminacje powiatowe

I miejsce - kategoria klas I - III
Maja Kruszewska klasa IIc
opiekun Bożena Gutowska - Popławska

I miejsce - kategoria klas IV - VI
Zuzanna Czapska klasa Vc
opiekun Maria Śmigielska


Świetlicowy Konkurs „Przepis na zdrową przekąskę”

I miejsce
Oliwia Święcka klasa IId
opiekun Mariola Woroszył

II miejsce
Zuzanna Serokin klasa IIIe
opiekun  Małgorzata Uszyńska

III miejsce
Allan Zalewski klasa IIIc
opiekun Urszula Kostro

Wyróżnienia:
Antoni Doroszkiewicz klasa IIIc
Emilia Jabłońska klasa IIIc
opiekun Urszula Kostro
Dawid   Dygan klasa IIIa
opiekun Ewa Kamińska


Świetlicowy Konkurs Plastyczny na plakat „Dbam o zdrowie – zdrowo się odżywiam i jestem aktywny”

I miejsce
Paweł Ostrowski klasa IIe
opiekun Mariola Woroszył

II miejsce
Martyna Łuniewska klasa IId
opiekun Joanna Godlewska

III miejsce
Jakub Szepietowski klasa IIId
opiekun Beata Kolińska


VI edycja Konkursu Plastycznego "Ja i mój kolega innej narodowości" w Białymstoku

Nagrody:
Aleksandra Dąbrowska klasa Ib
Maja Wróblewska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W harmonii z przyrodą"

Wyróżnienie
Joanna Falkowska klasa IVa
opiekun Iwona Kaczyńska


Świetlicowy Konkurs Recytatorski "Czarowanie słowem"

I miejsce
Julia Dąbrowska klasa IIa
opiekun Elżbieta Kalinowska

II miejsce
Maja Wróblewska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

III miejsce
Szymon Kubuj klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

Wyróżnienia:
Stanisław Szymański klasa IIIa
opiekun Ewa Kamińska
Adam Zdziech klasa IIa
Bartosz Żochowski klasa IIa
opiekun Elżbieta Kalinowska
Oliwia Łapińska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek


Powiatowy Konkurs Plastyczny "Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego"

Wyróżnienia:
Mateusz Kadłubowski klasa IIIc
opiekun Urszula Kostro
Feliks Popławski klasa Ve
opiekun Maria Śmigielska


Turniej Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza Miasta Szepietowo

II miejsce
UKS Jedyneczka I - dziewczęta
opiekun Aleksandra Bogucka

V miejsce
UKS Jedyneczka II - dziewczęta
 
opiekun Aleksandra Bogucka
UKS Jedyneczka I - chłopcy
opiekun Rafał Baczewski


Świetlicowy Konkurs Pięknego Czytania „Polscy Poeci Dzieciom”

I miejsce
Julia Jabłońka  klasa IIIf
opiekun Iwona Wojno
Szymon Kubuj klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

II miejsce
Maria Grochowska klasa IIIf
opiekun Iwona Wojno
Maja Wróblewska klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

III miejsce
Wiktoria Tymińska klasa IIId
opiekun Beata Kolińska
Bartłomiej Cereniewicz klasa IId
opiekun Joanna Godlewska


Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Dary Jesieni”

I miejsce 
Oliwier Zaremba klasa Ic
opiekun Agnieszka Porzezińska

II miejsce 
Paweł Wróblewski  klasa IIb
opiekun Danuta Sitarska

III miejsce 
Maja Wróblewska  klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek

Wyróżnienia:
Michał Balwicki klasa Ib
opiekun Ewa Kućmierowska - Mirek
Zuzanna Milewska klasa Ic
opiekun Agnieszka Porzezińska
Sara Perkowska klasa IIc
Gabriela Rydzewska klasa IIc
opiekun Bożena Gutowska - Popławska
Paulina Kostro klasa IIId
opiekun Beata Kolińska


Mistrzostwach Powiatu w unihokeju

I miejsce
drużyna dziewcząt
opiekun Renata Jaroszewicz
drużyna chłopców
opiekun Rafał Baczewski 


II Międzynarodowy Konkurs Historyczny „Zamień celebrytę na autorytet. Parada postaci historycznych”

II miejsce
Roksana Szkiłądź klasa VIIa
Wiktoria Dąbrowska klasa VIa
Maciej Lepiarz klasa VIIb
opiekun Radosław Tymiński


Powiatowy Konkurs Piosenki w Szepietowie

I miejsce w kategorii "Zespoły"
Tercet "Wesołe Jedynki":
Karolina Dworakowska klasa VIa
Olga Matuszelańska  klasa VIc
Aleksandra Wasilewska klasa Vc

opiekun Katarzyna Matuszewska       

III miejsce w kategorii "Soliści"
Patrycja Gołaszewska klasa IId
opiekun Joanna Godlewska


Miejski Konkurs Literacki "Moje miasto dawniej i dziś"

I miejsce
Iga Kućmierowska klasa Vc
opiekun Alicja Popławska
Wiktoria Pietrzykowska klasa IVc
opiekun Tomasz Śmigielski

III miejsce
Wiktor Mieczkowski klasa Va 
opiekun Agnieszka Wasiluk

Wyróżnienia
Asteria Żochowska klasa VIc
Łucja Lubowicka klasa Vc

opiekun Alicja Popławska
Antonina Knieć klasa Va 
opiekun Agnieszka Wasiluk