Start Uczniowie Samorząd Wybieramy najpiękniejsze dekoracje stołu Bożonarodzeniowego

Kolejny konkurs organizowany przez  Mały Samorząd Uczniowski dotyczył pracy wykonanej przez wszystkich członków naszej rodziny.

Spośród  ogromnej liczby przepięknych, oryginalnych i jakże pracochłonnych dekoracji  wybrać te najciekawsze – to dopiero było wyzwanie dla nas, opiekunek Małego Samorządu Uczniowskiego jak również członków komisji konkursowej pani Doroty Leoniak i Pani Izabeli Wojno. Aby się w tej ilości nie pogubić, prace zostały podzielone na kategorie: klasy pierwsze, drugie i trzecie. Udało nam się wybrać najładniejsze dekoracje, które zostały sfotografowane  i nagrodzone. Na konkurs wpłynęło 35 dekoracji z klas I-III. Przyznane zostały następujące nagrody:


Nagroda:

Klasa I  Kamil Mentecki klasa I C

Klasa II Dorota Rzymska klasa II B

Klasa III Oliwier Zaremba klasa III C, Martyna Kulesza klasa III A

Wyróżnienia:

Lena Grochowska I C

Szymon Kubuj III B

Aleksander Leśniewski III B

Krzysztof Aleksander Tymiński I C

Kinga Gut III A

Bartłomiej Kamiński III C

Wszystkim uczestnikom jak również ich rodzinom bardzo serdecznie dziękujemy za udział w naszym  konkursie i zapraszamy za rok.

Opiekunowie MSU


GALERIA