Start Uczniowie Samorząd Ostatki 2018

8 lutego uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 pożegnali karnawał dyskoteką ostatkową zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski. O 17.00 wszyscy stawili się na małej sali gimnastycznej. Dominowały czerwone, odświętne stroje. Uczestnicy doskonale bawili się w rytmach ulubionej muzyki.

Podczas zabawy była możliwość wysyłania pozdrowień lub dedykacji, które głośno odczytywał DJ. Największą atrakcją okazał się konkurs na miss i mistera szkoły. Reprezentanci klasowi przedstawili swoje kandydatury, po czym w tajnym głosowaniu zostali wybrani najlepsi! Wszyscy byli podekscytowani! Tegoroczną Miss Szkoły została Karolina Sienicka uczennica klasy VI d, Misterem Szkoły zaś Szymon Szkiłądź uczeń klasy V b. Niestety to, co dobre szybko się kończy... Wspaniała zabawa trwała do 19.00 i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

GALERIA

Opiekunki SU