Start Uczniowie Samorząd Podsumowanie pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018

Dnia 19.06.2018 r. w naszej szkole miał miejsce apel podsumowujący działalność Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018. Przewodniczącą samorządu w mijającym roku szkolnym była Zuzanna Czapska (V c), zastępcy to Wiktor Mieczkowski (V a) i Anna Sokołowska (VII a), sekretarz – Olga Matuszelańska (VI c) oraz skarbnik – Aleksandra Szadkowska (VII a).

Samorząd działał bardzo dynamicznie. Ogrom obowiązków powodował, że uczniowie byli nieustannie zajęci. Liczne konkursy, dyskoteki, organizacja uroczystości szkolnych (m.in. Dzień Nauczyciela, Mikołajki, Dzień Kobiet) to zadania z jakimi przyszło im się zmierzyć. W realizację działań włączali się również inni uczniowie. Byli to: Iga Kućmierowska, Gabriela Sokołowska, Wiktoria Dąbrowska, Oliwia Muszyńska, Karolina Sienicka, Magdalena Górska, Natalia Muszyńska, Kamil Grzybowski oraz okazjonalnie – Bartosz Czapski. Oni również zostali docenieni i wyczytani podczas apelu.

Wszyscy, którzy angażowali się w pracę samorządu otrzymali za swoją pracę słowa podziękowania, gorące brawa oraz pamiątkowe nagrody. W imieniu Samorządu Uczniowskiego dziękujemy wszystkim, którzy działali na rzecz szkoły i uczniów. Po okresie wytężonej pracy należy się solidny wypoczynek. Życzymy udanych wakacji!

GALERIAEdyta Godlewska

Agnieszka Wasiluk