Dyrektor szkoły - Małgorzata Koc

Wicedyrektor szkoły - Renata Jaroszewicz


Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

Danuta Sitarska

Małgorzata Uszyńska

Elżbieta Kalinowska

Bożena Gutowska - Popławska

Jolanta Kłosek

Justyna Porowska - Grochowska

Ewa Kućmierowska-Mirek

Justyna Godlewska

Ewelina Dębowska

Karolina Jabłońska


Nauczyciele języka polskiego:

Tomasz Śmigielski

Emilia Zarzecka-Bucińska

Paulina Zawistowska


Nauczyciele historii:

Katarzyna Matuszewska

Radosław Tymiński


Nauczyciele języka angielskiego:

Iwona Murawska

Justyna Jóźwiak

Edyta Godlewska

Małgorzata Gorczyca

Marta Kostro


Nauczyciel języka rosyjskiego:

Marta Kostro


Nauczyciele matematyki:

Krystyna Kruszewska

Katarzyna Olędzka - Trojgo

Agata Bielesta


Nauczyciele fizyki:

Joanna Decewicz

Agnieszka Porzezińska


Nauczyciel chemii:

Joanna Decewicz


Nauczyciel geografii:

Bernadeta Wójcik


Nauczyciele przyrody i biologii:

Joanna Ciura

Bernadeta Wójcik


Nauczyciel informatyki:

Agnieszka Porzezińska


Nauczyciel muzyki:

Katarzyna Matuszewska


Nauczyciele plastyki: 

Maria Śmigielska


Nauczyciel techniki:

Maria Śmigielska


Nauczyciele wychowania fizycznego:

Barbara Biała

Anna Brzozowska

Rafał Baczewski

Andrzej Kamianowski

Łukasz Fiedorczuk

Beata Kulesza


Nauczyciele religii:

s. Teresa Nowak

Jan Rutkiewicz

ks. Adam Hryc


Wiedza o społeczeństwie

Radosław Tymiński


Edukacja dla bezpieczeństwa

Aleksandra Bogucka


Doradztwo zawodowe

Monika Rzymska


Nauczyciele oligofrenopedagodzy:

Elżbieta Kalinowska

Elżbieta Julia Śladewska

Monika Zdziarska

Izabela Wasilewska

Małgorzata Uszyńska

Jolanta Larysa Kłosek

Agnieszka Faszczewska

Patrycja Nazarko

Iwona Kadłubowska

Katarzyna Kulesza

Marta Bagińska


Terapeuci pedagogiczni:

Elżbieta Julia Śladewska

Monika Zdziarska

Justyna Porowska - Grochowska


Nauczyciele wychowawcy świetlicy:

Renata Zaleska

Barbara Jankowska

Tomasz Kućmierowski


Nauczyciele bibliotekarze:

Izabela Wojno

Dorota Leoniak


Nauczyciel rehabilitant:

Iwona Raciborska


Zajęcia rewalidacyjne:

Anna Piętka-Lubowicka


Pedagog szkolny:

Renata Sakowicz


Logopeda:

Jadwiga Molenda