5 lutego obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu. Święto to celebrowane jest w całej Europie z inicjatywy Komisji Europejskiej, która miała na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Więcej…

 

W oczekiwaniu na ferie zimowe 2019 wychowankowie świetlicy szkolnej Kaskada mieli okazję sprawdzić swoją kondycję w zabawach ruchowych przygotowanych przez wychowawców świetlicy. Pod hasłem „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH” poprowadzono zajęcia edukacyjno-ruchowe, których celem było uświadomienie dzieciom wpływu aktywności fizycznej na stan ich zdrowia, prawidłowy rozwój oraz samopoczucie.

Więcej…

 

„Mikołajki, Mikołajki, to jest taki wieczór z bajki.
Gdy się każdy dzieckiem staje, pędzą wtedy Mikołaje.
Jeden przez drugiego leci, aby uradować dzieci.”

5. grudnia  do świetlicy – do grzecznych dzieci, przyszedł Święty Mikołaj wraz z osobistymi pomocnicami Śnieżynkami. Dzieci przywitały ich z ogromną radością. Gość przyniósł gry planszowe oraz pomoce edukacyjne, które urozmaicą czas spędzony po lekcjach w szkole. Każde dziecko otrzymało także słodki upominek.

Więcej…

 

14 listopada w świetlicy szkolnej „Kaskada” odbyło się uroczyste podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego „PROJEKT ODBLASKU”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III. Głównym jego celem było utrwalenie i propagowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym oraz uświadomienie konieczności noszenia odblasków.

Więcej…

 
Więcej artykułów…