6. czerwca 2018 roku w świetlicy szkolnej Kaskada zawitali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Wysokiem Mazowieckiem. Sierżant sztabowy Michał Michalski oraz posterunkowa Katarzyna Łapińska na początku spotkania przypomnieli uczniom o zasadach bezpiecznego zachowywania się zarówno w szkole, drodze do szkoły, na ulicy oraz w domu.

Więcej…

 

Drodzy uczniowie, z przyjemnością informujemy, iż dzięki waszej uprzejmości w Świetlicy Kaskada II utworzono Kącik Czytelniczy. W ramach akcji „Świetlica Lubi Książki” wpłynęło do nas 101 książek, a w tym: encyklopedie, słowniki, literatura dziecięca i młodzieżowa.

Więcej…

 

26 kwietnia w Świetlicy „Kaskada I” odbyło się kolejne spotkanie z serii „Zawód z pasją”. Tym razem naszym gościem był aspirant sztabowy pan Paweł Łukasik. Uczniowie zapoznali się z zawodem policjanta. Przewodnią myślą pogadanki była odpowiedzialność karna nieletnich za ich zachowanie i działania w różnych miejscach, także w szkole.

Więcej…

 

Świetlica szkolna Kaskada wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesności oraz potrzebom dnia dzisiejszego. XXI wiek mimo ogromnego postępu technologiczno-informatycznego i ułatwień z niego wynikających, niesie za sobą także wiele zagrożeń, w tym uzależnienia od komputerów, telefonów komórkowych, tabletów oraz pozostałych sprzętów elektronicznych, które towarzyszą nam w codziennym życiu.

Więcej…

 
Więcej artykułów…