1. Cele Konkursu:

- rozbudzenie zainteresowania pięknym zwyczajem obdarowywania się kartkami świątecznymi, ze względu na to, że tradycja ta powoli zanika,

- popularyzacja Świąt Wielkanocnych umacniających więzi rodzinne i środowiskowe,

- pobudzenie wyobraźni i rozwijanie aktywności twórczej uczniów,

- rozwijanie wrażliwości estetycznej.

2. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie:

- I - uczniowie klas I-III,

- II - uczniowie klas IV-VIII.

3. Harmonogram Konkursu:

- ostateczny termin dostarczenia prac: 8 kwietnia 2020 r.,

- rozstrzygnięcie konkursu: 9 kwietnia 2020 r.,

- powiadomienie laureatów konkursu: 10 kwietnia 2020 r..

4. Ocena prac konkursowych

-  uczeń może zgłosić tylko jedną pracę do Konkursu,

- prace plastyczne nadesłane na Konkurs muszą być pracami własnymi uczestnika konkursu i muszą dotyczyć tematu konkursu,

- Komisja Konkursowa będzie oceniała prace zgodnie z kryteriami:

zgodności z tematem konkursu;

pomysłowości;

oryginalności ujęcia tematu;

estetyki wykonania.

5. Przesłanie zdjęcia wykonanej pracy jest zgodą na publikację na stronie szkoły. Konkurs zostanie rozstrzygnięty przy zachowaniu anonimowości prac. Każdej pracy zostanie nadany numer, a po ostatecznej decyzji komisji Konkursowej zostaną ujawnione nazwiska autorów prac.

6. Nagrody

- Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowe i dyplomy (dzieci otrzymają je po powrocie do placówki) oraz wpis w dzienniku elektronicznym.

Zdjęcia gotowych prac prosimy przesyłać na adres:

W treści prosimy podać: imię, nazwisko i kasę.

Wychowawcy świetlicy