Świetlica szkolna „Kaskada” zaprasza do udziału w konkursie plastycznym

Cele konkursu:

• kultywowanie pamięci o Dniu Mamy i uwrażliwienie uczniów na piękno tego święta,
  • rozbudzanie zainteresowań i uzdolnień twórczych dzieci,
  • rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych uczniów,
  • wyzwolenie wyobraźni dziecięcej poprzez ekspresję plastyczną.

Regulamin konkursu:

1. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej techniką dowolną.
  2. Format pracy A5  lub A4.
  3. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III oraz IV-VIII (dwie kategorie wiekowe).
  4. Prace powinny być wykonane indywidualnie, przy niewielkim wsparciu rodzica.
  5. Kryteria oceny:
  • zgodność z regulaminem,
  • pomysłowość i niepowtarzalność,
  • wrażenie artystyczne,
  • estetyka wykonania.

6. Termin nadsyłania prac: 22.05.2020 r.

7. Oceny prac dokona komisja konkursowa złożona z pracowników świetlicy szkolnej.

8. Laureaci konkursu (miejsca od 1-3 oraz wyróżnienia) otrzymają nagrody i dyplomy (po powrocie do placówki szkolnej) oraz wpis w dzienniku elektronicznym.

9. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 25.05.2020 r., a wyniki będą opublikowane na stronie internetowej szkoły.

10. Przesłanie zdjęcia wykonanej pracy jest zgodą na publikację na stronie szkoły. Konkurs zostanie rozstrzygnięty przy zachowaniu anonimowości prac. Każdej pracy zostanie nadany numer, a po ostatecznej decyzji komisji konkursowej zostaną ujawnione nazwiska autorów prac.

Zdjęcia gotowych prac prosimy przesyłać na adres:
W treści prosimy podać: imię, nazwisko i klasę
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!
Wychowawcy świetlicy