1. czerwca rodzice najczęściej świętują wraz ze swoimi pociechami. Kupują im drobne prezenty, zabierają na przyjęcia, okolicznościowe imprezy oraz składają życzenia swoim dzieciom.

Z racji tego wyjątkowego święta odbył się konkurs plastyczny „Mój wymarzony Dzień Dziecka”, zorganizowany przez świetlicę szkolną Kaskada. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań i uzdolnień twórczych dzieci, rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych oraz kultywowanie pamięci o Dniu Dziecka. Konkurs podzielony był na dwie kategorie:

- I - uczniowie klas I-III,

- II - uczniowie klas IV-VIII.

Jury wyłoniło zwycięzców, oceniając prace zgodnie z kryteriami:

• zgodność z tematem konkursu;

• pomysłowość;

• oryginalność ujęcia tematu;

• estetyka wykonania.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie oraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Zwycięzcom gratulujemy:

I miejsce – Natalia Rzepko kl. 3a

II miejsce – Kinga Gut kl. 3a

II miejsce – Antoni Deszczyński kl. 3c

III miejsce – Klaudia Jabłońska kl. 1d

III miejsce – Michał Balwicki kl. 3b

IV miejsce – Maja Mioduszewska kl. 3c

I miejsce – Julia Balwicka kl. 4b

Uczestnicy otrzymają dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe. Uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów odbędzie się po powrocie do placówki, o dokładnym terminie wszystkich poinformujemy.

Wychowawcy świetlicy