Tuż przed Bożym Narodzeniem odbył się konkurs plastyczny na ozdobę bożonarodzeniową, zorganizowany przez świetlicę szkolną Kaskada.

Celem konkursu było utrwalanie i kształtowanie tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, pobudzanie kreatywności, wyobraźni oraz rozwijanie zdolności manualnych.

Konkurs podzielony był na trzy kategorie:

- I - uczniowie klas I-III,

- II - uczniowie klas IV-VI,

- III – uczniowie klas VII-VIII.

Jury miało bardzo trudne zadanie, żeby wyłonić zwycięzców, ponieważ wpłynęły zdjęcia pięknych prac wykonanych różnymi technikami.

Prace zostały ocenione zgodnie z kryteriami:

• zgodność z tematem,
  • oryginalność i pomysłowość,
  • estetyka i dokładność wykonania,
  • ogólne wrażenie wizualne.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie oraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Zwycięzcom gratulujemy:

I miejsce –  Jan Drewnowski kl. II d  (praca nr 21)

II miejsce –  Igor Murawski kl. I a (praca nr 8),  Maciej Prużanin kl. III b (praca nr 20)

III miejsce – Blanka Kostro kl. II d (praca nr 1),  Paweł Dąbrowski kl. I a (praca nr 5)

I miejsce – Emma Dąbrowska kl. IV c (praca nr 1)

II miejsce – Natalia Rzepko kl. IV a (praca nr 7)

III miejsce – Kinga Gut kl. IV a (praca nr 4)

I miejsce – Mateusz Konarzewski kl. VII d (praca nr 3)

II miejsce – Amelia Porzezińska kl. VII d (praca nr 2)

III miejsce – Michał Lubowicki kl. VIII a (praca nr 1),  Emilia Jabłońska kl. VIII b (praca nr 4)

Uczestnicy otrzymają dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe. Uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów odbędzie się po powrocie do placówki, o dokładnym terminie wszystkich poinformujemy.

Zdjęcia wszystkich prac można obejrzeć pod adresem:

Wychowawcy świetlicy