CZŁOWIEK JEST WIELKI NIE PRZEZ TO, CO POSIADA, LECZ PRZEZ TO, KIM JEST;
NIE PRZEZ TO, CO MA, LECZ PRZEZ TO, CZYM DZIELI SIĘ Z INNYMI

JAN PAWEŁ II

Uśmiechy na twarzach i ogromna radość towarzyszyły w czwartek - 17 stycznia 2013r. dzieciom naszej szkoły ze środowiskowej świetlicy socjoterapeutycznej „Arkadia” oraz szkolnej świetlicy „Kaskada”. W tym dniu doposażono świetlice w piękne gry planszowe  oraz ogromną grę zręcznościową „Cymbergaj”, aby dzieci mogły milej i weselej spędzać wolny czas. Inicjatorem pomocy było stowarzyszenie   "Bliżej Ciebie" oraz studenci z Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska w Warszawie, którzy zorganizowali zbiórkę pieniędzy wsród kolegów i koleżanek.

ZA BEZINTERESOWNĄ POMOC, ŻYCZLIWOŚĆ I OFIARNOŚĆ

OKAZANĄ NASZEJ SZKOLE Z SERCA DZIĘKUJĄ:

UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE I DYREKCJA

Serdeczne podziękowania kierujemy do:

• Pani Aliny Ewy Zdziarskiej  - prezes stowarzyszenia "Bliżej Ciebie",
  • Dawida Kiepasa z Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska,
  • Adama Klaty z Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska,
  • Angelice Saniewskiej z  Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska, kierunek Ochrona Środowiska,
  • Maciejowi Wyszyńskiemu z Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska, kierunek Ochrona Środowiska,
  • Rektorowi Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie prof. dr hab. Alojzemu Szymańskiemu,
  • Kanclerzowi dr inż. Władysławowi W. Skarżyńskiemu,
  • Dziekanowi Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska prof. dr hab. inż. Jerzemu Jeznach,

oraz samorządom studentów wydziałów: Wydział Zastosowań Matematyki i Informatyki, Wydział Rolnictwa i Biologii, Wydział Technologii Drewna, Wydział Nauk Społecznych.