Nasza szkoła kładzie bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo uczniów. Uczymy dzieci od klas najmłodszych, jak należy poruszać się w drodze do i ze szkoły oraz do innych miejsc.    W ramach tygodnia „Bezpieczna droga do szkoły” zaprosiliśmy do świetlicy policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.


Goście odwiedzili naszych uczniów 20. września 2017 roku. Policjanci w sposób interesujący przedstawili dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy, chodniku, poboczu. Przypomnieli również, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe w porze wieczorowo-nocnej poza obszarem zabudowanym. Zajęcia z funkcjonariuszami policji były wielką atrakcją dla uczniów. Nauka połączona była z zabawą, chętne dzieci mogły pojeździć autochodzikami z zachowaniem przepisów ruchu drogowego.

Uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach. Mieli mnóstwo swoich spostrzeżeń oraz pytań do policjantów. Serdecznie dziękujemy funkcjonariuszom za przybycie i niezwykle ciekawą oraz cenną lekcję.

GALERIAWychowawcy świetlicy