6 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Bezpiecznego Internetu, w związku z tym naszą świetlicę odwiedzili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji.

Podczas spotkania goście wyjaśniali uczniom, jakie zagrożenia mogą czyhać na nich w Internecie. Uczestnicy mieli możliwość obejrzenia prezentacji, które dotyczyły negatywnych zjawisk w sieci globalnej. Dzięki prelekcji dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie korzystać z Internetu, by uniknąć wszelkich zagrożeń. Uczniowie  naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, w nagrodę otrzymali drobne upominki.

Gościom dziękujemy za przybycie oraz niezwykle cenną lekcję. Mamy nadzieję, że uczniowie naszej szkoły umiejętnie wykorzystają przekazaną im wiedzę w praktyce.

GALERIA

Organizatorzy spotkania

Ewelina Czajkowska

Katarzyna Dygan

Monika Rzymska

Renata Zaleska