22 kwietnia 2018 r., w świetlicy „Kaskada I” odbył się Konkurs Piosenki Wiosennej „Wiosna, ach to ty!”.  Na scenie świetlicy królowała i rozbrzmiewała wiosna. Uczestnicy wykazali się ogromnym talentem muzycznym i znajomością wiosennych utworów.

Ideą konkursu było rozwijanie zamiłowania do muzyki, wspólna zabawa oraz odkrywanie talentów wokalnych i aktorskich wśród  uczniów. W konkursie wzięło udział 15 dzieci. Jurorzy, w składzie pani wicedyrektor Mariola Kućmierowska, pani Marta Zagdańska oraz pani Marta Nazarko, miały bardzo trudne zadanie, gdyż wszyscy uczniowie zaprezentowali wysoki poziom i wielkie zaangażowanie. Zgodnie z Regulaminem Konkursu jury przyznało I, II i III miejsce oraz cztery wyróżnienia.

 

Na podium znaleźli się:

I miejsce – Maja Wróblewska kl. I B

II miejsce – Aleksandra Dąbrowska kl. I B

III miejsce – Patrycja Gołaszewska kl. II D

 

Wyróżnienia zdobyli:

Wiktor Choiński kl. I C

Błażej Kulesza kl. I B

Natalia Perkowska kl. II A

Zespół w składzie: Oliwia Kadłubowska, Zuzanna Milewska i Nina Nowicka  kl. I C

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

GALERIA

 

Wychowawcy świetlicy:

Agnieszka Faszczewska

Malwina Falkow