28. września świetlica szkolna Kaskada włączyła się w obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Akcja ta odbywa się co roku w ostatni piątek września. Ma ona na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, a także pokazać jej przydatność w życiu codziennym. W ramach tych obchodów, w świetlicy, przeprowadzono zajęcia tematyczne, podczas których uczniowie mogli czerpać informacje na temat tabliczki mnożenia.

Działania prowadzone były przez p. Barbarę Jankowską i p. Renatę Zaleską. Przyjazna atmosfera i ciekawe formy pozwoliły dzieciom poznać historię tabliczki mnożenia i metody ułatwiające uczenie się jej. Podsumowaniem zajęć było odpytanie wszystkich uczestników z tabliczki mnożenia. Każdy, kto pomyślnie zdał „egzamin” otrzymał specjalny emblemat potwierdzający znajomość tabliczki.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za aktywny udział w tym przedsięwzięciu.

GALERIA

Wychowawcy świetlicy